AKTİVİTELER

YÜZME HAVUZLARI & PLAJ

Denize sıfır konumdaki tesisisimizde, iskele ve 100 m uzunluğunda kum-çakıl karışık plajımız bulunuyor. Havuzda ve plajda şezlong, şemsiye ve minder ücretsiz olarak hizmetinize sunuluyor. Havlu ise havlu kartı ile havuz başındaki alandan alınıyor.

ONLİNE REZERVASYON
Image
Image

ANİMASYON

Bodrum eğlencesinin ritmini belirleyen Barlar Sokağına beş dakikalık uzaklıkta olan Diamond Of Bodrum soft animasyonuyla canlı müzik, DJ Performans ve çeşitli şovlarıyla tatilinizi daha da eğlenceli kılıyor.

ONLİNE REZERVASYON

SPA & WELLNESS

Diamond Of Bodrum SPA ve Wellness merkezimizin büyülü dünyasında ruhunuzu sakinleştiren ve rahatlatan bakımlarla kendinizi yenileyin. Kapalı havuz, sauna, tuz odası, buhar odası, cilt bakımı, VIP alternatifli masaj odaları ve Türk hamamıyla kendinize zaman ayırabilir, kendinizi şımartabilirsiniz.

ONLİNE REZERVASYON
Image
Image

SPOR SALONU

Tatiliniz boyunca sadece dinlenmekle kalmayıp çeşitli sporları yapma olanaklarına da sahipsiniz. Diamond Of Bodrum otel sizlere gün boyunca güler yüzlü ve deneyimli animatörler eşliğinde birçok değişik aktivitelere katılıp spor yapma, havuz başında veya havuzda hazırlanan oyunlarla keyifli bir tatil geçirme imkânı sunuyor.

ONLİNE REZERVASYON